Bezpieczne i trwałe narzędzia

do kształtowania przestrzeni miejskich
 

Atech® numerem 1

w produkcji i dystrybucji innowacyjnych narzędzi
do kształtowania przestrzeni miejskich

Rozwiązania Atech® możemy znaleźć w przestrzeniach miejskich i wiejskich, w parkach rozrywki, osiedlach, centrach handlowych, dworcach, campingach, hotelach, itd. Te innowacyjne produkty wykorzystywane są w całej Europie i na świecie. 

25 lat doświadczenia

w kształtowaniu wizerunku przestrzeni miejskich

Atech® juz od 25 lat łącząc kunszt wykonania i innowacyjność, oferuje swoim Klientom najwyższą jakość swoich produktów. Cała produkcja skoncentrowana jest we Francji i podlega wszelkim normom ekologicznym. Dodatkowo Atech® należy do grupy kapitałowej Girod, zwiazanej z szeroko pojętę organizacją i zagospodarowaniem przestrzeni publicznych. Dzieki temu frma wsparta jest ogromnym doświadczeniem ze wszystkich segmentów związanych z rozwojem obszarów miejskich.

Terra® wyłączny dystrybutor

marki Atech® na rynku polskim

Terra® już od 15 lat łącząc kunszt wykonania i innowacyjność, oferuje swoim Klientom produkty z najwyższej półki. Jakość jest jedną z głównych wartości wyrobów własnych i tych dystrybuowanych przez naszą firmę. Dobierając partnerów handlowych, zwracamy szczególną uwagę na aspekt jakościowy, przestrzegając przy tym kryteriów funkcjonalności, estetyki i wyjątkowego designu. Monitoring, nad którym czuwają nasi eksperci, pozwala uzyskać bardzo dobre wyniki kontroli, którym poddawane są produkty z naszej oferty.

 
 

Grupa Terra®

tysiące produktów i możliwościmapa

marki